Дата: від до Скинути

Великобуялицька сільська рада вітає всіх медичних працівників з професійним святом. Нехай кожен день дарує посмішки вдячності пацієнтів, радісні новини та неймовірні сили для звершення усіх планів. Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. Зі святом вас!

12:50 18.06.2021

18 червня до Дня медичного працівника Великобуялицька територіальна громада отримала два мобільних автомобілі для обслуговування населення, до амбулаторій с.м.т. Петрівка і с.Великий Буялик. Урочисте вручення відбулося на території місцевих лікарень за участі Людмили Гречаної.

12:39 18.06.2021

17 червня - Всесвітній день боротьби з посухами та опустелюванням.

17 червня - Всесвітній день боротьби з посухами та опустелюванням. Здавалося б, Україна - не Африка. Але, тим не менше, засухи, спека, дефіцит води стають все частішими в нашій країні. І це призводить до втрати чорноземів та до ризику для врожаїв. Які причини цього та що робити, аби у нас не з’явилася своя Сахара?

07:20 17.06.2021

Вручення премії для учениці Петрівської ЗОШ I-III ст.№1 Масюк Вікторії Олександрівні

Підтримка освіти — пріоритет для Великобуялицької громади. Сьогодні, 16. 06.2021, відбулося вручення премій у рамках місцевої Програми обдаровані діти. Сільський голова Радославов Ілля Іванович вручив сертифікат у розмірі 5 тисяч гривень для учениці Петрівської ЗОШ I-III ст.№1 Масюк Вікторії Олександрівні, яка закінчила навчання з відзнакою та отримала золоту медаль. Від тепер і на далі щорічно буде надаватися нагородження учнів, які з відзнакою закінчили середню освіту.

14:01 16.06.2021

Великобуялицька сільська рада надає наступні адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Великобуялицька сільська рада надає наступні адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:

16:14 15.06.2021

Великобуялицька сільська рада щиро вітає з днем народження головного спеціаліста з соціальних питань, Лихвар Світлану Миколаївну!

09:53 14.06.2021

Громада закупила  важку техніку

Громада закупила важку техніку

Громада закупила трактор та причеп. В нашому ОТГ проводиться багато роботи, саме тому важка техніка це життєва необхідність для розв'язання різноманітних проблем. Надалі, для потреб громади її кількість буде збільшуватись, але вже зараз ця техніка зробить свій внесок в житті громади.

19:02 12.06.2021