77-ма річниця звільнення нашого краю від німецько-фашистських загарбників.

4 квітня 2021 року жителі Іванівського району відзначають 77-річчя з дня визволення району від нацистських окупантів в роки Другої світової війни. Звільнення Іванівського району Одеської області на початку квітня 1944 року тривав у багатьох напрямках. Кінно-механізована група генерала І.А. Пліёва наступала з боку села Доманівка на села Мостове, Вовкове, Калинівку, Джугастрове, в основному уздовж Бендерського шляху на Ново-Миколаївки, Силівка, Козлове. Вранці 2-го квітня 10-я кавалерійська дивізія генерала Б.С. Міллерова атакувала Козлова, але взяти не змогла. Генерал Пліёв задіяв козаків 30-ї кавалерійської дивізії генерала В.С. Головський. Німці відступали в бік села Катаржина (нині - Краснознам'янка). Їх переслідували наші війська. Продовжуючи бої, кінно-механізована група генерала І.А. Пліёва в складі 4-го гвардійського Кубанського кавалерійського корпусу, 4-го гвардійського механізованого корпусу генерала В.І. Жданова і 5-ї окремої мотострілкової бригади підполковника Н.І. Завядова 3-го квітня взяли Катаржина, а 4-го квітня була взята Роздільна. У той же час війська 6-ї армії генерала І.Т. Шлеміна почали звільнення нашого району з північно-східного напрямку.

12:25 04.04.2021

Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми - це грубе порушення основоположних прав людини. Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми, у тому числі у співпраці з недержавними організаціями.

15:11 02.02.2021

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

09:00 29.01.2021

Погіршення погодних умов

Шановні жителі Великобуялицької сільської ради, в зв'язку з ускладненням погодних умов, наполегливо Вас просимо утриматись від поїздок на транспортних засобах найближчими днями. Також, просимо утриматись від поїздок польовими дорогами.

08:59 27.01.2021