Петрівський ЗДО "Кульбабка"

Фото без опису    ПОСИЛАННЯ НА САЙТ :  ЗДО "Кульбабка"

Про дитячий садок

ЗДО № 1 - надійний та затишний заклад.

Народився: 1960 року.

​Заклад дошкільної освіти працює з 7:30 до 17:30

при п’ятиденному робочому тижні.

Завдання дитячого садка: формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та пізнавальної активності.

Шляхи реалізації завдань:
навчально-виховний процес дітей молодшого та середнього віку здійснюється за програмою “Дитина”, дітей старшого віку за програмою "Впевнений старт".

Діти забезпечуються збалансованим триразовим харчуванням, необхідним для їх нормального росту та розвитку.

Колектив: дружній, творчий, завзятий.
Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.

Керівництво закладом дошкільної освіти здійснює: директор Трембовецька Тетяна Леонідівна.

Контактна інформація

Адреса: 67240, Україна, Одеська область, Іванівський район, смт Петрівка, вул. Миру,1

Телефон: (04854) 48-3-08

Електронна пошта971272@ukr.net