Новини

Щиро вітаємо з днем народження , головного спеціаліста Відділу освіти , Клевчук Олену Богданівну!

Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицька сільська рада щиро вітає з днем народження , головного спеціаліста Відділу освіти , Клевчук Олену Богданівну ! Нехай віра, надія і любов у Вашому серці допомагають тримати рівновагу у ці буремні часи. Насамперед міцного здоров’я, щоб усе, про що мріялося, було реалізовано .Вірні друзі, домашнє тепло й затишок, дорогі й улюблені люди, улюблена справа — нехай усе це буде у вашому житті. Нехай ні погода, ні вороги, ні сторонні думки ніколи не завадять досягти вірної мети, нехай в будь-якій боротьбі любов рідних і світла надія додає сил і дозволяє досягти перемоги!

12:56 11.07.2024

Підручники на новий навчальний рік

Першу частину підручників для 7 класу НУШ вже отримав Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради Великобуялицька сільська рада . На протязі наступних двох місяців планується допоставка необхідної літератури. Також надійшли деяки підручники для 5 та 6 класів.

16:09 09.07.2024

З днем конституції України

Друзі, 28 червня уся Україна відзначає державне свято – День Конституції України – Основного Закону, який ми маємо виконувати, поважати і захищати.

09:48 28.06.2024

Реформа профільної середньої освіти

Обговорення реформи профільної середньої освіти відбулося 27 червня в м.Одеса. Захід організовано Міністерством освіти і науки України спільно з Одеська обласна державна адміністрація та Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації у партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE. Присутні голови громад Великобуялицька сільська рада та керівники Відділів освіти Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради .

09:46 27.06.2024

Зі святом святої Трійці

Вітаємо зі святою Трійцею! Нехай це свято надихає всіх на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе мир, щастя, і впевненість у майбутньому.

09:42 24.06.2024

Захист України

З вересня 2024 року учні 10–11–х класів вивчатимуть “Захист України” зовсім по-іншому. Уроки будуть не раз на тиждень, а раз на місяць у форматі тренінгів упродовж цілого дня. Діти вивчатимуть основи національної безпеки, управління дронами, домедичну допомогу, а також розумітимуть, чим кожен і кожна може бути корисним/корисною в захисті країни. Навчання відбуватиметься в міжшкільних осередках, які будуть оснащені сучасним обладнанням.ї

09:41 22.06.2024