Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

Новини

Щиро вітаємо директора КЗ Петрівський ясла-садок "Сонечко " Семашко Ганну Андріівну

Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради Великобуялицька сільська рада щиро вітає директора КЗ Петрівський ясла-садок "Сонечко " Семашко Ганну Андріівну з Днем народження!З ЮВІЛЕЄМ! Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж красивою, молодою і життєрадісною. Нехай на вашому обличчі завжди буде посмішка, а в душі гарний настрій. Нехай Ваше життя завжди грає найяскравішими фарбами. Вас поважають та цінують всі працівники дитячого садочка, люблять ваші маленькі вихованці. Тож нехай робота приносить лише насолоду та задоволення, а в особистому житті буде тільки благополуччя і достаток. Будьте щасливі! Нехай в цьому простому, але найголовніше у світі слові для вас буде все – довгі роки і міцне здоров’я, любов, взаєморозуміння найдорожчих людей і виконання бажань! З Днем народження!З ЮВІЛЕЄМ

11:35 08.06.2024

Збір на зарядну станцію для 111 бригади 119 батальону

Шановні мешканці Великобуялицька сільська рада Березівська міська рада Петрівський ліцей #2 - Буялик Петрівка - Наш Дім Великобуялицької громади просимо активно долучитися до збору коштів на зарядну станцію для 111 бригади 119 батальону, мінометна батарея, м. Старобельськ, в якій служить колишній учень-випускник Петрівського ліцею №2 Момотюк Іван Іванович.

11:30 08.06.2024

Рятувальні заняття для учнів

Сьогодні, в ліцеях Петрівський ліцей №2 - Буялик , Петрівський ліцей № 1 Великобуялицька сільська рада пройшли тренувальні заняття Березівське районне управління, 8 Державний пожежно-рятувальний загін з учасникам руху дружин юних рятувальників-пожежних .Хлопці та дівчата уже зараз хочуть допомагати людям, а от після таких навчань - будуть це робити кваліфіковано.

10:57 07.06.2024

День відкритих дверей в Великобуялицькому ліцею

Сьогодні в с.Великий Буялик в Великобуялицький ліцей в рамках " Дня відкритих дверей " відбулася подія - КЗ "Петрівський будинок дитячої та юнацької творчості" презентували творчі роботи своїх вихованців. Керівники гуртків: Бризгалова В.В. , Мороз І.Ф..

10:51 07.06.2024

День вшанування дітей,які загинули в наслідок зброїної агресії російської федерації

З початку повномасштабної збройної агресії росії проти України, згідно з даними державного порталу "Діти війни", станом на початок червня в Україні загинула 551 дитина, 1368 були поранені. Майже 20 000 насильно депортовано до країни-агресорки.

10:47 05.06.2024

День захисту дітей

Сьогодні, в закладах освіти Великобуялицька сільська рада , пройшли заходи до дня Захисту дітей  Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради висловлює щиру подяку керівнику ТОВ "Нива-1200" Бігняку В.В. та керівнику "Авангард-К" Ілікчієву П.Т. за солодки подарунки усім дітям навчальних закладів громади! Великобуялицький ліцей , Петрівський ліцей #2 - Буялик , КЗ Великобуялицький ясла-садок "Берізка", КЗ Петрівський ясла-садок "Сонечко", КЗ Петрівський ясла -садок "Кульбабка" , Петрівський ліцей № 1 . , КЗ Петрівський будинок дітячої та юнацької творчості.

16:43 03.06.2024

Зі святом останнього дзвоника !

Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради щиро вітає учасників освітнього процесу зі святом Останнього дзвоника! Шановні вчителі, вітаю вас з останнім дзвоником! Цей день символізує завершення нелегкої, але дуже важливої роботи. Ваш внесок у життя учнів ні з чим не зрівняний, і я вдячна за вашу відданість, терпіння і професіоналізм. Нехай літо принесе заслужений відпочинок і натхнення для нових досягнень!

09:49 31.05.2024

Всесвітній день боротьби з дитячою працею.

Щороку 12 червня відзначається Всесвітній день боротьби з дитячою працею, запроваджений Міжнародною організацією праці (МОП), аби зосередити увагу світової спільноти та національних урядів до проблем дитячої праці.

09:47 30.05.2024