A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Шановні мешканці! Звертаємо Вашу увагу, що на території Доброславської селищної ради: вздовж вулиці Південної (від ж/д переїзду територія за РЕСом) яка на разі знаходиться в обробітку мешканців вул.Лядова (городи) та вул. Південна, сформовані земельн

Шановні мешканці! Звертаємо Вашу увагу, що на території Доброславської селищної ради: вздовж вулиці Південної (від ж/д переїзду територія за РЕСом) яка на разі знаходиться в обробітку мешканців вул.Лядова (городи) та вул. Південна, сформовані земельні ділянки та виставлені на земельні торги Доброславською селищною радою, про що було проінформовано нижче наведеним листом. Враховуючи, що дані земельні ділянки не знаходяться в юрисдикції Великобуялицької сільської ради, доводимо до Вашого відома дану інформацію.

14:24 01.05.2023

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розкажуть про важливість піклування про ментальне здоров’я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

11:22 27.04.2023

04 квітня – 79 річниця визволення населених пунктів Великобуялицької сільської ради від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни.

Сьогодні, 04 квітня – 79 річниця визволення населених пунктів Великобуялицької сільської ради від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни. В смт. Петрівка та с . Великий Буялик відбулося покладання квітів, в якому взяли участь представники Великобуялицької сільської ради, представники шкіл та дитячих садочків, та інших організацій громади.

09:29 04.04.2023

З 01 квітня та до 01 червня на території Великобуялицької сільської  територіальної громади проходитиме двомісячник благоустрою. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні Великобуялицької сільської ради «Про затвердження заходів з упорядкува

З 01 квітня та до 01 червня на території Великобуялицької сільської  територіальної громади проходитиме двомісячник благоустрою. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні Великобуялицької сільської ради «Про затвердження заходів з упорядкування санітарного стану території Великобуялицької сільської територіальної громади»  №398 від 23 березня 2023 року.

16:36 03.04.2023

Проект безкоштовної соціально-психологічної допомоги #ОДЕСА_ДОБРА

Війна стала драматичною подією для українського народу, яка сильно погіршує всі сторони життя людей. Окрім матеріальних збитків, вона викликала важкі психічні поранення, такі як страх, депресія та посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), що має певні негативні наслідки для здоров'я населення.

14:22 31.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора