A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Шановні мешканці! Звертаємо Вашу увагу, що на території Доброславської селищної ради: вздовж вулиці Південної (від ж/д переїзду територія за РЕСом) яка на разі знаходиться в обробітку мешканців вул.Лядова (городи) та вул. Південна, сформовані земельн

Шановні мешканці! Звертаємо Вашу увагу, що на території Доброславської селищної ради: вздовж вулиці Південної (від ж/д переїзду територія за РЕСом) яка на разі знаходиться в обробітку мешканців вул.Лядова (городи) та вул. Південна, сформовані земельні ділянки та виставлені на земельні торги Доброславською селищною радою, про що було проінформовано нижче наведеним листом. Враховуючи, що дані земельні ділянки не знаходяться в юрисдикції Великобуялицької сільської ради, доводимо до Вашого відома дану інформацію.

14:24 01.05.2023

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розкажуть про важливість піклування про ментальне здоров’я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

11:22 27.04.2023

04 квітня – 79 річниця визволення населених пунктів Великобуялицької сільської ради від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни.

Сьогодні, 04 квітня – 79 річниця визволення населених пунктів Великобуялицької сільської ради від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни. В смт. Петрівка та с . Великий Буялик відбулося покладання квітів, в якому взяли участь представники Великобуялицької сільської ради, представники шкіл та дитячих садочків, та інших організацій громади.

09:29 04.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора