Дата: від до Скинути

З 01 квітня та до 01 червня на території Великобуялицької сільської  територіальної громади проходитиме двомісячник благоустрою. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні Великобуялицької сільської ради «Про затвердження заходів з упорядкування санітарного стану території Великобуялицької сільської територіальної громади»  №398 від 23 березня 2023 року.

16:36 03.04.2023

Проект безкоштовної соціально-психологічної допомоги #ОДЕСА_ДОБРА

Війна стала драматичною подією для українського народу, яка сильно погіршує всі сторони життя людей. Окрім матеріальних збитків, вона викликала важкі психічні поранення, такі як страх, депресія та посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), що має певні негативні наслідки для здоров'я населення.

14:22 31.03.2023

Небезпечний карантинний шкідник - Західний кукурудзяний жук.

В серпні 2001 року західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte) з`явився на території України в Закарпатській області на кордоні з Угорщиною та Румунією. У 2004 році цей шкідник був виявлений в 10 районах і 4 містах Закарпатської області, на площі 2775 га. У 2018 році шкідника було  виявлено у 6 районах  на півночі Одеській області. Але у цьому році західного кукурудзяного жука, на превелику жаль, було виявлено і в Роздільнянському районі.

14:59 27.03.2023

Працівниками Великобуялицької сільської ради 24.03.2023 року було проведено прибирання територій на центральній площі в смт. Петрівка та с. Великий Буялик.

15:19 24.03.2023

22 березня святкуємо Всесвітній день води

22 березня святкуємо Всесвітній день води. День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

16:35 21.03.2023

Повідомлення про пожежу в смт. Петрівка

17 березня, близько 13:00 на території Великобуялицької сільської ради, смт. Петрівка по вул. Покровській сталася пожежа, в наслідок якої загинув господар будинку 1962 року народження.

14:45 17.03.2023