Дата: від до Скинути

В Петрівському ліцеї №1 20 лютого 2023 року, відбулась подія встановлення дошки пам'яті на честь Героя України, нашого односельця та учня, Івана Вдовиченка.

В Петрівському ліцеї ✓1 20 лютого 2023 року, відбулась подія встановлення дошки пам'яті на честь Героя України, нашого односельця та учня, Івана Вдовиченка, який загинув 10 листопада 2022 року у Миколаївській області під час виконання бойового завдання.

09:10 20.02.2023

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

Шанові мешканці! УВАГА!   Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку. Відповідно до статті 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються: особи з інвалідністю першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Проте, таке звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм: для ведення особистого селянського господарства − у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах − не більш як 0,25 гектара, в селищах − не більш як 0,15 гектара; Особам  які стали підпадати під зазанчені вище пільгові категорії в період 2021-2022-до 1 травня 2023 року. Для отримання пільги необхідно звернутись до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки Іванівське ДПІ або Великобуялицької сільської ради (смт Петрівка, вул. Центральна 28 а)  із заявою про надання пільги та документами, що посвідчують право на пільгу: посвідчення особи з інвалідністю ;посвідчення батьків багатодітної сім’ї; пенсійне посвідчення (за віком); посвідчення «Учасник бойових дій», «Особа з інвалідністю внаслідок війни», «Учасник війни», «Член сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби», «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія) тощо. Важливо! Варто знати, якщо фізична особа станом на 1 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки  або Великобуялицької сільської ради (смт Петрівка, вул. Центральна 28 а)  про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги.

09:06 31.01.2023

Великобуялицьку територіальну громаду з робочим візитом відвідали Народний депутат України Степан Чернявський, начальник Березівської РВА Віталій Лабуш та т.в.о. начальника Березівського РВ національної поліції України Микола Луговий

21 січня 2023 року, Великобуялицьку територіальну громаду з робочим візитом відвідали Народний депутат України Степан Чернявський, начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш та т.в.о. начальника Березівського районного відділу національної поліції України Микола Луговий. Народний Депутат та керівники районного рівня провели зустріч з жителями Великобуялицької громади. Мешканців турбували важливі повсякденні питання, основними з яких були: стан водопостачання в населених пунктах громади та загалом функціонування місцевого житлово-комунального підприємства, прозорість розподілу гуманітарної допомоги яка надходить від Одеського обласного гуманітарного штабу, міжнародних та українських волонтерських організацій і груп, робота в громаді представників місцевого депутатського корпусу.

09:00 23.01.2023

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

14:37 20.01.2023

Як система БПД в умовах воєнного стану реалізує "Програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення"

Незважаючи на умови воєнного стану, пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» впроваджувався на базі системи надання безоплатної правової допомоги в усіх регіонах країни, окрім тимчасово окупованих територій.

11:03 20.01.2023