Шукоємо патронатних вихователів1

Патронатні вихователі – це унікальна для України професія, що з’явилася в рамках соціального експерименту, початого Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році. У світі робота патронатними батьками – це поширена і дуже почесна практика. Патронатні батьки проходять спеціальну навчальну підготовку, яка дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними батьками.

09:47 22.10.2021

З виховательок – у меблярі, з кондитерів – у керамісти, з заробітчан – у піцайоло: Ось що таке «Рука допомоги»

Державний пілотний проєкт Мінсоцполітики дає шанс людям, що втратили роботу, кардинально змінити своє життя З 1 січня 2022 року в країні стартує державна програма «Рука допомоги», яка реалізується Міністерством соціальної політики в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.

10:41 16.08.2021

Діти з багатодітних малозабезпечених родин отримають по 2000 гривень для підготовки до школи

За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Кабінетом Міністрів України від 04.08.2021 року  прийнята Постанова № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» щодо виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень.

20:06 13.08.2021