Великобуялицька cільська рада

11:36 16.05.2024

11:33 16.05.2024

11:28 16.05.2024

Рішення сессії 33 VIII "Про внесення змін до рішення Великобуялицької сільської ради №401-VIII від 23.03.2023 р. "Про встановлення розміру плати за харчування, пільг за харчування, для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах Великобуялицької сільської ради на 20223 рік"

10:46 16.05.2024

Рішення сессії 32 VIII "Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах Великобуялицької сільської ради на 20223 рік"

10:40 16.05.2024