Великобуялицький ЗДО "Берізка"

Фото без опису  ПОСИЛАННЯ НА САЙТ ЗДО "Берізка"

Загальні відомості про ЗДО:

Адреса закладу:

67224, Одеська обл., Березівський р-н., с. Великий Буялик, вул. Шкільна, 5Б

Сторінка ЗДО у Фейсбук (натисніть на текст)

Телефон: 0976920867

Тип закладу: заклад дошкільної освіти

Мова навчання: українська

Груп: 3

Вихованців: 35

Педагогічних працівників: 3

Технічних працівників: 10

Рік забудови: 1986

Площа закладу: 1350 м2

Наявність укриття: так

Потужність закладу: вихованців 142, працівників 20, з них педагогічних 6

Директор: Хачатурова Оксана Василівна

Стаж роботи на посаді: 1 рік

Загальний стаж роботи: 25 років

Освіта: вища, 2013 рік, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського», «Дошкільна освіта»

Історична довідка:

Благоєвський дитячий садок «Берізка» був введений в експлуатацію 8 березня 1986 року на вулиці Шкільній. Будівля закладу типова, двоповерхова розрахована на 80 місць. З 1991 році через низьку наповнюваність груп працювала лише одна вікова група, а в лютому 1992 року Благоєвський дитячий садок був переданий Благоєвській середній школі для створення комплексу «школа – сад». З метою покращення стану навчально – виховного процесу в обох навчальних закладах, згідно розпорядження Іванівської райдержадміністрації від 14.08.1995 року № 193-А було реорганізовано Благоєвську школу – сад в два окремих навчальних заклади. А на підставі рішення Благоєвської сільської ради від 30 серпня 1995 року № 123 Благоєвський дитячий садок було реорганізовано в Благоєвський дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Берізка».

До 2002 року в Благоєвському ДНЗ функціонувала лише одна група, з 2003-2, а з 2005 року і по теперішній час функціонують 3 групи. 20 вересня 2016 року відбулося перейменування комунального закладу «Благоєвський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Берізка» Благоєвської сільської ради Іванівського району Одеської області на Комунальний заклад «Великобуялицький дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Берізка» Великобуялицької сільської ради Іванівського району Одеської області.

18 червня 2020 року відбулося перейменування Комунального закладу «Великобуялицький дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Берізка» на Комунальний заклад «Великобуялицький заклад дошкільної освіти (ясла – садок) «Берізка» Великобуялицької сільської ради Іванівського району Одеської області.

Пріоритетні напрямки роботи:

На 2023 – 2024 н.р. пріорітетним напрямком роботи закладу є «Сучасні підходи до організації роботи з формування навичок безпечної поведінки у дошкільників».

Основний показник діяльності дошкільного закладу – гармонійний розвиток особистості дитини, її фізичних, інтелектуальних та творчих здібностей шляхом виховання, освіти, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок.

Міжнародна діяльність:

Участь в проекті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО-програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.