Сьогодні свій 95-літній ювілей святкує Стоянова Клавдія Архипівна!

Сьогодні свій 95-літній ювілей святкує Стоянова Клавдія Архипівна! Майже століття життя позаду, тому хотілося б побажати багато, багато здоров’я, сил і спокою, свій досвід онукам і правнукам передати, не здаватися і ще багато років прожити для себе, до самого 100 — річчя! Бажаємо Вам великої поваги та доброї турботи рідних, світлої любові серця та оптимізму, чудового настрою і вірного щастя душі.

12:04 15.03.2023

9 березня 2023 року була проведена зустріч в.о. голови Великобуялицької сільської ради Іванової І.В. та т.в.о. начальника Березівського РУГУ ДСНС України Журавського Р.В., стосовно посилення пожежної безпеки Великобуялицької сільської ради.

16:00 09.03.2023

На базі Великобуялицького закладу загальної середньої освіти було відкрито «Клас безпеки».

28 лютого 2023 року за участю голови Березівської РДА Лабуша Віталія Васильовича, начальника Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Журавського Ростислава Вікторовича, заступника начальника сектору превенції відділення поліції 1 Березівського РВП ГУ НП в Одеській області Косякова Олександра Сергійовича, в.о. Великобуялицького сільського голови Іванової Ірини Валентинівни та інших представників адміністрації громади, на базі Великобуялицького закладу загальної середньої освіти було відкрито «Клас безпеки».

16:04 28.02.2023

Оголошено прийом документів від громадян, які бажають бути присяжними в Іванівському районному суді Одеської області

На підставі Закону Україн «Про судоустрій і статус суддів» та подання територіального управління ДСА України в Одеській області Березівська районна рада для формування і затвердження списку присяжних,оголошує прийом документів від громадян, які бажають бути присяжними в Іванівському районному суді Одеської області та відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

08:00 22.02.2023