Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

До уваги жителів Великобуялицької сільської ради! В адміністративному приміщенні Великобуялицької сільської ради, смт Петрівка, вул. Центральна 28 А, проводить прийом державний реєстратор речових прав на нерухоме майно Прибильська Ольга Федорівна, з питань оформлення нерухомого майна, а саме: квартир, будинків, приміщень, земельних ділянок та іншого нерухомого майна.

14:46 27.04.2021

35 - річниця катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих, так і потерпілих від її наслідків людей. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз.

12:30 26.04.2021

Привітання мешканців Великобуялицької територіальної громади з Вербною Неділею

Сьогодні, 25-го квітня, православні християни святкують Вербну неділю. Це свято є одним із найбільших у церковному календарі після Великодня і щорічно відзначається рівно за тиждень до нього.

12:04 25.04.2021

Заходи з благоустрою нашої церкви

Сьогодні в с.м.т Петрівка по вулиці Центральна 14, були проведені заходи з благоустрою нашої церкви. До яких залучились робітники сільської ради, депутати, віряни та не байдужі люди. Спільними зусиллями було зроблено багато роботи , від збору бур'янів до проведення вуличного освітлення на території церкви.

12:01 22.04.2021

Проведено прибирання на території місцевого звалища.

З метою покращення стану довкілля, упорядкування та благоустрою нашого селища, робітниками Петрівської селищної ради, робітниками з благоустрою та депутатами Великобуялицької сільської ради було проведено прибирання на території місцевого звалища.

11:52 19.04.2021