Дата: від до Скинути

Великобуялицька сільська рада щиро вітає з Днем народження секретаря виконавчого комітету Великобуялицької сільської ради Дучеву Євдокію Георгіївну.

10:19 20.08.2021

Приїзд  у смт Петрівка народного депутата України Степана Миколайовича Чернявського

Приїзд у смт Петрівка народного депутата України Степана Миколайовича Чернявського

17.08.2021 року, до нашої громади завітав у смт Петрівка народний депутат України Степан Миколайович Чернявський. Метою візиту стала проблема з водопостачанням з артсвердловин, які знаходяться по вулиці Театральна та по вул.Шкільна. На зустрічі були присутні голова КП "Сервіс" Андрій Олександрович Онищенко та адміністрація Великобуялицької селищної ради – зам.голови Семашко Геннадій Станіславович і староста смт Петрівка Єргієв Юрій Іванович, та місцеві жителі.

10:41 18.08.2021

Зустріч голови Великобуялицької громади  з начальником управління Одеської обласної служби місцевих доріг та народним депутатом Україні стосовно відрізку доро

Зустріч голови Великобуялицької громади з начальником управління Одеської обласної служби місцевих доріг та народним депутатом Україні стосовно відрізку доро

Вчора відбулась зустріч голови Великобуялицької громади Радославова Іллі Івановича з начальником управління Одеської обласної служби місцевих доріг — Сандул Андрієм Дмитровичем та народним депутатом Україні - Чернявським Степаном Миколайовичем. Мова йшла про відрізок дороги від Петрівки до с.Ониськове.

11:18 28.07.2021

Кіно під зорями

В рамках ініціативи “Кіномісія” до нашої громади завітав із кінотуром мандрівний кінотеатр просто небо “Кіно під зорями”.

10:38 26.07.2021