Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 26.10.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1605 осіб (діти – 93, медпрацівники – 10).

15:19 26.10.2021

Одеська область з 18.10.2021 в червоній зоні

Одеська область з 18.10 в червоній зоні. Для запобігання поширення респіраторної хвороди COVID-19, інформуемо вас про карантинні обмеження "черврного" рівня епіднебезпеки.

11:03 18.10.2021

Великобуялицька сільська рада вітає депутата Великобуялицької сільської ради Анненкова Андрія Ігоровича з Днем народження!

Великобуялицька сільська рада щиро вітає депутата Великобуялицької сільської ради Анненкова Андрія Ігоровича з Днем народження! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання!

11:02 16.10.2021

Великобуялицька сільська рада вітає з ювілеєм землевпорядника Великобуялицької сільської ради Сокур Тетяну Владиславівну

Великобуялицька сільська рада щиро вітає з ювілеєм землевпорядника Великобуялицької сільської ради Сокур Тетяну Владиславівну!!! Бажаємо жити в щасті і любові, дарувати рідним посмішку і радість, осягати на шляху удачу і успіх, вірити в мрію і зберігати надію, щиро любити і отримувати задоволення від кожного дня, впевнено йти назустріч своїм бажанням і цілям.

11:00 08.10.2021