Товариський мач до дня прапора України

Для дітей -  Петрівський ліцей #2 - Буялик Петрівський ліцей № 1 - Великобуялицький ліцей та ,Петрівський Будинок дитячої та юнацької творчості запам'ятається свято дружніми матчами з футболу та солодощами.

16:40 28.08.2024

Турбота за навколишнім середовищем

Доброго дня , шановні колеги, нещодавно, а саме в п'ятницу 16 серпня, на стадіоні Петрівського ліцею № 1 була стихійна пожежа! Як на більшості території нашої громади Великобуялицької сільської ради дуже велика кількісь сухостою призводить до лиха. Учні, вчителі, працівники та батьки зібралися вчора на стадіоні на прибирання скошеної після обробки трактором трави. Кожен господарь повинен зкосити суху траву навколо свого будинку, тим самим захистити себе від стихійного лиха. Дякуємо усім , хто приймав участь у прибиранні стадіону керівнику КП "Благодар" Тодорову М.Д., Пінакі А.Д., та Єргієву Ю.І.  та велика подяка нашим вогнеборцяим-"Ангелам- охоронцям (Березівське районне управління, 8 Державний пожежно-рятувальний загін) , Анастасія Пузанова

16:36 22.08.2024

Вітаємо з день народження, директора Великобуялицького ліцею Великобуялицької сільської ради Лицевич Валентину Петрівну!

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, мудрий керівник, директор Великобуялицького ліцею Великобуялицької сільської ради ЛИЦЕВИЧ Валентину Петрівну!

08:09 19.08.2024

Облаштування укриття Петрівського ліцею№1

В укритті Петрівський ліцей № 1 площею 80 кв.метрів, розрахованом на 75 осіб( за актом ДСНС) зроблений ремонт : покладена плитка на підлозі, встановлено 1 примусову впускну вентиляцію. Продуманий момент можливого відключення електрики: є акумуляторне аварійне освітлення та генератор. Діти забезпечені запасом води, проведений інтернет. Умови перебування зробили більш комфортними. Але до сучасного навчального хаба треба ще багото зусиль: меблі, обладнання та сантехніка.

08:19 08.08.2024

Засідання робочої групи з розгляду заявок на створення осередків для забезпечення викладання навчального предмета Захист України

Сьогодні відбулася онлайн нарада -засідання робочої групи з розгляду заявок на створення осередків для забезпечення викладання навчального предмета Захист України. Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради подав заявку на створення такого Осередку на базі Петрівський ліцей #2 - Буялик . Уже цього року в громадах почнеться створення осередків для викладання оновленого предмета «Захист України».

14:12 03.08.2024

З днем медика!

Сьогодні ми відзначаємо День медичного працівника. Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому в першу чергу хочеться побажати їм вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі. Зі святом!

13:37 30.07.2024

Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради , Великобуялицька сільська рада ,щиро вітає директора КЗ Петрівський ЗДО "КУЛЬБАБКА " Тетяну Трембовецьку

Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради , Великобуялицька сільська рада ,щиро вітає директора КЗ Петрівський ЗДО "КУЛЬБАБКА " Татьяна Трембовецкая з Днем народження! Шановна Тетяно Леонідівно! Від усього серця вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж красивою, молодою і життєрадісною. Нехай на вашому обличчі завжди буде посмішка, а в душі гарний настрій. Нехай Ваше життя завжди грає найяскравішими фарбами. Вас поважають та цінують всі працівники дитячого садочка, люблять ваші маленькі вихованці. Тож нехай робота приносить лише насолоду та задоволення, а в особистому житті буде тільки благополуччя і достаток. Будьте щасливі! З Днем народження!

13:40 28.07.2024