Змагання ІІІ єтапу  Плічопліч з футзалу

Дата: 19.04.2024 13:28

Сьогодні у м.Березівка, проходили змагання ІІІ єтапу  #Плічопліч з футзалу. Команда Петрівський ліцей #2 - Буялик Великобуялицька сільська рада Районна державна адміністрація Березівський район Одеська область свою гру провела з командою с.Ширяєва , та достойно з багатьма цікавими моментами поступилася їм. Це дуже добрий досвід, ця гра показала рівень, потенціал нашої команди! Шлях до великих звершень неможливий без поразок і розчарувань. Вони дають досвід, гартують волю і налаштовують на вдосконалення . Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради дякує тренеру команди Гончаруку М.Г., директору Петрівського ліцею 2- Дакусу Я.М. вчителю фізичної культури Чабану О.М. та Максимчуку Р.Г. за допомогу в організації підвезення  на змагання! Пишаємося нашими учнями!