Вітаємо з днем народження в.о. директора Петрівського будинку дитячої та юнацької творчості Драганчук Наталію Анатоліївну

Дата: 02.09.2024 08:22

Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради Великобуялицької сільської ради щиро вітає В.О. директора Петрівського будинку дитячої та юнацької творчості Драганчук Наталію Анатоліївну з днем народження! Так хочеться побажати чогось особливого у цей святковий день! Здається, що у Вас є все, що потрібно для щастя: краса, розум, фантазія, мудрість, упевненість в собі, цілеспрямованість, активність, знання, розуміння життя. Тому просто бажаємо,, щоб до всього цього додалися здоров’я і удача, які будуть супроводжувати Вас на протязі довгого і красивого життя! З Днем Народження!!!