Онлайн-зустріч «Діалог на тему» про підвищення виховного потенціалу прийомних батьків

Дата: 11.07.2024 08:17

«Діалог на тему»: про підвищення виховного потенціалу прийомних батьків (РЕЄСТРАЦІЯ)

Запрошуємо фахівців соціальної сфери на онлайн-зустріч «Діалог на тему»,  присвячену методам підвищення виховного потенціалу прийомних батьків, організовану програмою Фонду Ріната Ахметова «Сирітству – ні!».

Дата та час проведення: 11 липня (четвер),  14:00-16:00

Місце проведення: онлайн-платформа TEAMS

Спікер: Людмила Проценко, психологиня, тренерка, регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області.

Під час заходу експертка розповість, як потрібно соціальним працівникам надавати підтримку прийомним батькам, опікунами, усиновителям, батькам-вихователям для підвищення їхнього виховного потенціалу.

У ході онлайн-зустрічі учасники матимуть можливість долучатися до обговорення запропонованих тем, ставити запитання спікерці, а також виступати й ділитися своїми думками чи порадами щодо вирішення певних проблем.

Теми для обговорення:

1. Розуміння основних закономірностей розвитку дитини на різних вікових етапах.
  2. Шляхи та техніки конструктивної взаємодії батьків з дітьми відповідно до вікового розвитку дітей.
  3. Емоційно-вольова сфера розвитку особистості. Форми вираження емоцій та почуттів.
  4. Психічні стани особистості в різних ситуаціях життєдіяльності.
  5. Мотиваційна сфера особистості. Потреби як основа мотиваційної сфери особистості. Стратегії формування мотивації.

Участь у заході є безкоштовною.

Долучайтеся до обговорення важливої теми та обміну досвідом!

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8WaUbif9bu2EygmVs54jJv_Tvywk1mFyfYEZU52kP9p2CYg/viewform