Районні змагання патріотичної Гри "Сокіл-Джура"

Дата: 21.05.2024 15:02

Сьогодні, у с.Знам'янка Районна державна адміністрація Березівський район Одеська область відбувся районний етап дитячо - юнацької Військово - патріотичної Гри "Сокіл-Джура". Великобуялицька сільська рада представляла смілива команда козаків - Рій "Джмелі" Петрівського ліцею2: Лупанова Тетяна , Воприкова Вероніка, Орлова Анастасія, Новікова Карина, Тараненко Віталій, Максимчук Іван, Іванов Владислав, Солдатенко Ілля.

З двадцяти роїв, наша команда виборола 3 грамоти за кращий результат у конкурсах "Стрільба" " Рятівник" "Впоряд"!!! У складній боротьбі Великобуялицькі "ДЖМЕЛІ" посіли 4 місце, але досвід та емоції отримали незабутні! ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!

Дякуємо виховникам команди за підготовку !