Нарада з директорами закладів загальної середньої освіти

Дата: 29.02.2024 14:48

22лютого Відділ освіти, молоді та спорту Великобуялицької сільської ради Великобуялицька сільська рада зібрав щомісячну нараду з директорами закладів загальної середньої освіти, яка була присвячена актуальним для наступного року питанням. Традиційно нараду проводила начальник відділу освіти Тетяна Ватан.

Обговорили такі питання:

1.актуальні проблеми організації шкільного харчування;

2.проведення перевірок стану протипожежної безпеки всіх навчальних закладів;

3.дотримання вимог Державних санітарних норм і правил, норми влаштування, утримання закладів загальної середньої освіти та організації освітнього процесу щодо складання розкладу уроків.

4.щодо дотримання мовного законодавства у закладах загальної середньої освіти.

5.безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу під час навчального процесу та канікул;

6.організація роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2024 року;

7.дотримання працівниками Посадових інструкції " та правил трудової дисципліни.

8. організація та

проведення ІІ етапу Всеукраїнських змагань шкільні ліги "Пліч-о-пліч " з футзалу та волейболу (дівчата).

9.профілактика правопорушень серед усіх учасників освітнього процесу.

За результатами наради директори шкіл отримали методичні рекомендації та доручення, напрацювали план першочергових завдань на ІІ півріччя.