"Пліч-о-пліч", ВОЛЕЙБОЛ

Дата: 01.03.2024 14:45

Сьогодні , 1 березня, на базі Петрівський ліцей #2 - Буялик Великобуялицька сільська рада Районна державна адміністрація Березівський район Одеська область Одеська обласна державна адміністрація пройшли спортивні змагання ІІ етапу Шкільних ліг "Пліч-о-пліч", ВОЛЕЙБОЛ (дівчата). Команда дівчат Петрівського ліцею #2, тренер вчитель фізичної культури Будович Ірина Кирилівна, здобула І місце, та представлятиме нашу громаду в районному етапі змагань.

Також пройшли ігри між командами хлопців Петрівський ліцей № 1 та Петрівського ліцею #2 - перемогу здобула команда 1 ліцею, тренер вчитель фізичної культури Пінакі Артем Дем'янович.