"Сокіл" ("Джура")

Дата: 26.04.2024 13:11

Сьогодні, 26 квітня 2024 року у Великобуялицька сільська рада пройшла дитячо - юнацька Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура").

Приймали участь 6 роїв середньої та старшої групи Великобуялицький ліцей , Петрівський ліцей № 1 , Петрівський ліцей #2 - Буялик.

Дякуємо всім, хто приймав участь в організації Гри!

Дякуємо колективу Петрівського ліцею #2 за чудову організацію локацій для змагань та смачний обід!

Дякуємо колективу Великобуялицького ліцею за вітальну програму для всіх присутніх!

Дякуємо виховникам команд за підготовку учасників до Гри!

Дякуємо всім членам журі за об'єктивне оцінювання!

Особлива подяка нашим ЗСУ, завдяки яким, ми змогли провести змагання!

Бажаємо всім юним джурам нових ПЕРЕМОГ!!

МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ! ВИ НАЙКРАЩІ!

Команді Петрівського ліцею #2 бажаємо ПЕРЕМОГИ у районному етапі Гри!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!