Дата: 01.05.2023 14:24

Шановні мешканці! Звертаємо Вашу увагу, що на території Доброславської селищної ради: вздовж вулиці Південної (від ж/д переїзду територія за РЕСом) яка на разі знаходиться в обробітку мешканців вул.Лядова (городи) та вул. Південна, сформовані земельні ділянки та виставлені на земельні торги Доброславською селищною радою, про що було проінформовано нижче наведеним листом. Враховуючи, що дані земельні ділянки не знаходяться в юрисдикції Великобуялицької сільської ради, доводимо до Вашого відома дану інформацію.