Дата: 04.04.2023 09:29

Сьогодні, 04 квітня – 79 річниця визволення населених пунктів Великобуялицької сільської ради від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни. В смт. Петрівка та с . Великий Буялик відбулося покладання квітів, в якому взяли участь представники Великобуялицької сільської ради, представники шкіл та дитячих садочків, та інших організацій громади.

Наразі, ми теж проживаємо тяжкі часи, відстоюючи свою незалежність та цілісність.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у часи Другої світової війни та пам'ять загиблих Героїв в жорстокій війні з рф.

Вічна пам’ять полеглим Захисникам та Захисницям у Другій світовій війні та Героям, які загинули у жорстокій війні рф проти нашої держави!

Слава нашим Героям! Слава Україні! Смерть ворогам!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису