9 березня 2023 року була проведена зустріч в.о. голови Великобуялицької сільської ради Іванової І.В. та т.в.о. начальника Березівського РУГУ ДСНС України Журавського Р.В., стосовно посилення пожежної безпеки Великобуялицької сільської ради.

Дата: 09.03.2023 16:00

Було проведено огляд тимчасових сховищ Петрівського ліцею №1 та Петрівського ЗДО №2 «Сонечко» . Також було здійснено виїзд в с. Улянівка, де пожежна команда ТОВ «Нива 1200», директор Бігняк В.В., продемонструвала свою готовність прийти на допомогу в разі виникнення надзвичайних ситуацій.