На базі Великобуялицького закладу загальної середньої освіти було відкрито «Клас безпеки».

Дата: 28.02.2023 16:04

28 лютого 2023 року за участю голови Березівської РДА Лабуша Віталія Васильовича, начальника Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Журавського Ростислава Вікторовича, заступника начальника сектору превенції відділення поліції 1 Березівського РВП ГУ НП в Одеській області Косякова Олександра Сергійовича, в.о. Великобуялицького сільського голови Іванової Ірини Валентинівни та інших представників адміністрації громади, на базі Великобуялицького закладу загальної середньої освіти було відкрито «Клас безпеки».

Клас створено в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

У «Класі безпеки» можна проводити тематичні заняття, розглядаючи основні правила безпеки для учасників освітнього процесу. Це, насамперед, вибухобезпека, мінна безпека, пожежна безпека.

Під час відкриття класу, дітям провели практичні заняття досвідчені фахівці: головний інспектор Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Пузанова Анастасія Володимирівна, та  старший інспектор ювенальної превенції Березівського РВП ГУ НП в Одеській області, старший лейтенант поліції Шип Наталія Миколаївна.

Проведення занять на базі класу безпеки дозволить у майбутньому сформувати у дітей навички безпечної поведінки у різних ситуаціях.