До уваги внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися на території Великобуялицької сільської ради!!!

Дата: 08.02.2023 14:08

13 лютого 2023 року з 9.00 годин буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги, яка отримана була 07 лютого 2023 року від гуманітарного штабу Березівської районної військової адміністрації.

Адреса видачі:

• смт.Петрівка, вул.Центральна, буд. 28А, Сектор соціального захисту населення Великобуялицької сільської ради;
  • с.Великий Буялик, проспект Миру, буд.8, кабінет 12.

З повагою,                                                                                                                     Сектор соціального захисту населення Великобуялицької сільської ради