Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

Дата: 31.01.2023 09:06
Кількість переглядів: 129

Шанові мешканці! УВАГА!

 

Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку. Відповідно до статті 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються:

Проте, таке звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

  • для ведення особистого селянського господарства − у розмірі не більш як 2 гектари;

  • для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах − не більш як 0,25 гектара, в селищах − не більш як 0,15 гектара;

Особам  які стали підпадати під зазанчені вище пільгові категорії в період 2021-2022-до 1 травня 2023 року. Для отримання пільги необхідно звернутись до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки Іванівське ДПІ або Великобуялицької сільської ради (смт Петрівка, вул. Центральна 28 а)  із заявою про надання пільги та документами, що посвідчують право на пільгу: посвідчення особи з інвалідністю ;посвідчення батьків багатодітної сім’ї; пенсійне посвідчення (за віком); посвідчення «Учасник бойових дій», «Особа з інвалідністю внаслідок війни», «Учасник війни», «Член сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби», «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія) тощо.

Важливо! Варто знати, якщо фізична особа станом на 1 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки  або Великобуялицької сільської ради (смт Петрівка, вул. Центральна 28 а)  про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора