Довідку з Державного реєстру речових прав можна знову отримати онлайн

Дата: 18.01.2023 09:15

Тепер довідку з Державного реєстру речових прав можна знову отримати онлайн 💻!

Послуга з онлайн-отримання довідки з ДРРП – одна з найпопулярніших послуг на порталі електроних сервісів Міністерства юстиції України.

У грудні 2021 року вона була запущена ще й на порталі Дія. Однак, з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну цю онлайн-послугу довелося призупинити, адже було обмежено доступ до державних реєстрів з міркувань безпеки.

Нині ж фахівцями державного підприємства "Національні інформаційні системи" відновлено ✔️ можливість отримати довідку на нерухоме майно онлайн.

Щоб скористатися цією послугою необхідно перейти на портал електроних сервісів Міністерства юстиції України за цим посиланням:

🌐 https://online.minjust.gov.ua/information/

Довідка необхідна для перевірки права на житло чи земельну ділянку 🏡, власників та співвласників, наявності вашого майна в реєстрах. В нинішніх же умовах, окрім інших життєвих ситуацій, довідка може знадобитися для подальшої оцінки та відшкодування пошкодженого чи знищеного майна через російську агресію.

Довідка щодо об’єкта нерухомого майна містить інформацію з чотирьох основних реєстрів:

✅ Державний реєстр речових прав на нерухоме майно

✅ Реєстр прав власності на нерухоме майно

✅ Державний реєстр Іпотек

✅ Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.

Отримати довідку з Державного реєстру речових прав можна також на порталі Дія за посиланням:

👇 https://diia.gov.ua/.../informaciya-z-derzhavnogo...

Щоб отримати послугу, необхідно:

➡️ авторизуватися в особистому кабінеті на порталі Дія за допомогою електронного підпису;

➡️ вибрати послугу “Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно”;

➡️ заповнити онлайн-форму із зазначенням критерію пошуку – прізвище та ім'я, серія і номер паспорта, адреса майна, реєстраційний номер, за яким бажаєте отримати відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

➡️ оплатити адміністративний збір – 30 грн.

Запит опрацьовується ⏳️ усього за 3-5 секунд – і довідка одразу доступна в розділі «Замовлені документи» на порталі Дія.

Проєкт реалізовано Мін'юстом спільно з Міністерством цифрової трансформації України за сприяння Програми EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фондом Східна Європа.