Звернення Є.Дучевої щодо стабілізаційних графіків відключення електроенергії

Дата: 11.01.2023 13:30

Фото без описуШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВЕЛИКОБУЯЛИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

З початку тижня в усій Одеській області застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії.

Відповідно до роз’яснень (https://www.facebook.com/oda.odesa/videos/2105579782971280/ ) щодо ситуації з енергопостачанням в регіоні наданих, зокрема, керівником Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антоном Шалигайлом на початку нового 2023 року промислові підприємства та комерційні установи Одещини відгукнулись на заклик обласної військової адміністрації та максимально обмежили споживання електроенергії в святкові дні. Також, тепла погода першого тижня року сприяла зменшенню навантаження та використання електрики. Все це давало змогу забезпечити безперебійність подачі електроенергії побутовим споживачам - населенню області. Але, за об’єктивних причин з початку поточного тижня у всій Одеській області вимушено застосовуються стабілізаційні графіки: повернення до роботи промисловості, що вкрай необхідно для економіки та обороноздатності України; суттєве зниження температурних показників, яке зумовлює підвищене споживання енергоносіїв. Разом з тим, енергетиками безперервно ведуться роботи з відновлення наслідків заподіяної ворогом шкоди. Також зазначаємо, що Одеською обласною військовою адміністрацією надано завдання ДТЕК щодо безумовного дотримання графіків відключень для мешканців області.

Враховуючи обмеженість ресурсу генерації електрики наголошуємо на необхідності з розумінням віднестися до необхідності тотальної економії електроенергії в пікові години споживання (освітлення, підсвітка, енергоємні прилади, реклама об’єктів підприємництва, тощо).

Як тільки з’явиться можливість для збільшення ресурсу електроспоживання ми всі в своїх домівках це відразу відчуємо.

ТРИМАЙМОСЯ!

РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!

В.о. сільського голови Великобуялицької сільської ради Євдокія ДУЧЕВА.