Благодійний Ярмарок на підтримку Збройних сил України

Дата: 30.09.2022 12:00

Сьогодні, в нашій громаді відбувся ,  на якому спільними зусиллями було зібрано  90800 грн, для допомоги українській армії.                                                                                                                                                            Подія відбулася на центральній площі смт. Петрівка, куди численно прийшли мешканці та гості громади. Організували добру справу спільними зусиллями з Великобуялицькою сільською радою, шкільною спільнотою, вчителями , учнями, батьками та мешканцями громади, також активну участь в ярмарця прийняли організації та підприємці нашої громади.                                                                                                                                                                   За кожним столом продавці, активно припрошуючи гостей, за символічну суму придбати солодощі, мед, страви української кухні, солодкі напої, вироби ручної роботи.                                                                                                             Серед запропонованого, був майстер клас з виготовлення окопних свічок. Щоби торги проходили активніше, протягом благодійного ярмарку, лунала концертна программа з сучасними українськими патріотичними і військовими піснями, за участю місцевих колективів.                                                                                                                                            Організатори заходу щиро вдячні усім небайдужим, хто долучився до проведення ярмарку, адже добро, яке ми робимо для українського війська, обовязково повернеться перемогою України.