Повідомлення для споживачів ОСН "Петрівчанка" про зміну тарифу на водопостачання.

Дата: 22.01.2022 10:24

Повідомлення.   Доводимо до відома споживачів ОСН "Петрівчанка" про зміну тарифу наФото без опису водопостачання. Останнє підвищення тарифу відбулося 22.04.2019 року. Затверджене рішенням 40-ї сесії 7 скликання. Підвищування тарифу до 20грн відбувається в зв'язку з підвищенням цін на електроенергію з 2.86 грн до 5.98 грн за кВт год. більше ніж в 2 рази. Мінімальна зарплата з 4173 грн стала 6500 грн. Збільшились і нарахування на заробітну плату, виросла ціна на електронасосні агрегати, плата за надра, послуги по дослідженню питної води, послуги банків, інформаційні послуги, оренда землі Укрзалізниці та інші витрати. Підвищення тарифу обґрунтовано відповідно до чинного законодавства. Надати свої пропозиції можна протягом 14 днів в Великобуялицьку ОТГ за адресою смт Петрівка, вул. Центральна 27а.  Керівник І. М. Корфуненко P. S. До відома споживачів водопостачання. Борги, які не будуть сплачені до затвердження тарифу, будуть перераховані по новому тарифу!