Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

УВАГА! Іванівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує:

Дата: 23.11.2021 14:35
Кількість переглядів: 177

УВАГА!

Іванівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  інформує:

Мінекономіки затвердило зміни до національного класифікатора професій. Новаціями є включення освітньої кваліфікації за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти до розділу 2Професіонали» та остаточне прирівняння на ринку праці освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста і молодшого бакалавра

Фото без опису

Міністерство освіти і науки інформує, що 25 жовтня 2021 року наказом Міністерства економіки України затверджено зміни до національного класифікатора професій ДК 003:2010.

Нормативний акт враховує системні зміни у сфері освіти, спричинені прийняттям низки законів України, зокрема «Про освіту»«Про вищу освіту»«Про фахову передвищу освіту»«Про повну загальну середню освіту», а також розвитком і потребами освітнього ринку праці.

Принциповими новаціями є включення освітньої кваліфікації за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти до розділу «Професіонали» та остаточне прирівняння на ринку праці освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста і молодшого бакалавра.

Змінами скасовуються застарілі, а також затверджуються нові назви кваліфікаційних угруповань і професійні назви робіт, що не відображені в номенклатурі посад освітянського ринку праці, а також вносяться зміни в опис розділів класифікації професій.

За результатами моніторингу попиту на ринку праці, МОН спільно з Міністерством економіки України розглянуть можливість внесення чергових змін стосовно позиціонування працівників з освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра у відповідному розділі класифікації професій.

З переліком змін можно ознайомитися за посиланням: https//mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/fe2/3c5/617fe23c558bb445651529.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора