Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

«Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти»

Дата: 19.10.2021 13:56
Кількість переглядів: 206

 

Шановні керівники навчальних закладів!

 

         Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в рамках короткотермінового курсу цільового призначення розроблено навчальну програму та навчальний план за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти». Курс призначений для підвищення кваліфікації спеціалістів, що здійснюють роботу з харчування дітей в закладах освіти.

Організація навчання на базі Одеського ЦПТО, в т.ч. дистанційно, можлива за потреби.

         Для працюючих, що бажають підвищити свою кваліфікацію, або яким необхідні знання та навички в сфері харчування дітей в закладах освіти, навчання за програмою курсу можливе та здійснюється на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,2 до 0,8 тис. грн. на 1 особу, залежно від кількісного складу групи /7-20 осіб/).

         Навчальний план та програма для курсів цільового призначення за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти» призначені для спеціалістів, які здійснюють  роботу щодо харчування дітей в закладах освіти.

         Тривалість курсу складає 40 годин, що включає теоретичне та практичне  навчання.  

         Після проходження курсу слухачі навчаться самостійно виконувати всі роботи, передбачені навчальним напрямком харчування дітей в закладах освіти.

         Вимоги до осіб, які навчатимуться за даним напрямком: базова або повна загальна середня освіта.

         Після завершення навчання слухачам, які опанували курс в повному обсязі видається посвідчення ДНЗ «Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗ» про проходження курсів цільового призначення за напрямком.

За більш детальною інформацією звертатись до фахівців Іванівської районної філії Одеського ОЦЗ за тел: 04854 2-02-35 та/або за адресою смт Іванівка  вул Центральна, 65В

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора