Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного святам нашої державності – 30-річчя незалежності України.

Дата: 24.08.2021 10:55

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтояскравий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього - обов’язок кожного громадянина.

Нехай свято незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у вашу домівку щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир і злагоду.