Соціальний захист населення та служба у справах дітей Великобуялицької сільської ради інформує.

Дата: 20.08.2021 14:55

Шановні батьки дітей з інвалідністю. Запрошуємо Вас з 1 вересня 2021 року пройти комплексну реабілітацію в центрі Професійної Реабілітації інвалідів, який знаходиться на базі санаторію "Хаджибей". Після закінчення комплексу реабілітації, діти отримують свідоцтво про отримання робітничої професії: "Оператором комп'ютерного набору", "Швачка", "Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)", "Овочівник".

Реабілітаційний процес триває 8 міс..(січень місяць канікули), з 01.09.2021 по 31.05.2022р.

Комплексна реабілітація дітей з інвалідністю безкоштовна.

Центр професійної реабілітації інвалідів розміщений на базі Дитячого санаторію"Хаджибей".

Необхідні документи:

1.Направлення районного управління праці та соціального захисту населення;

2.Індивідуальна програма реабілітації інвалідів, видана МСЕК або (ЛКК), де відображено в п. 4 "Професійна реабілітація: Може навчатися по професії..."(копія);

3.Довідка МСЕК або медичний висновок, що дитина має статус інваліда (копія);

4.Документ про освіту (копія);

5.Паспорт (копія), ідентифікаційний код (копія);

6.Виписка з медичної карти амбулаторного ( стаціонарного ) хорого ( форма №027/о, санаторно-курортна карта ( два місяці дійсна ); довідка епідоточення(дійсна до 3-ч днів), картку щеплень, флюорографія;

7.Заява з вказанням професії;

8.1 фото

Показання щодо зарахування до Центру:

захворювання центральної та периферичної нервової системи:

- дитячий церебральний параліч з розумовою відсталістю легкого чи помірного ступеню у формах: спастичної диплегії, спастичної геміплегії, атонічного церебрального паралічу з легким порушенням координації рухів;

- наслідки травм та інфекційних захворювань головного мозку;

- наслідки травм та інфекційних захворювань периферичної нервової системи за умови збереження рухів у верхніх кінцівках.

До центру не приймаються особи з:

- гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;

- венеричні захворювання;

- усі захворювання в гострій стадії та заразній формі;

- епілепсія та судомний синдром;

- цукровий діабет;

- розумова відсталість важкого ступеня та глибока розумова відсталість;

- туговухість 3 ступеня;

- патологічний розвиток особистості з проявами девіантної поведінки.

За баільшою інформацією звертайтеся за телефоном: +380985879703