Великобуялицька сільська рада щиро вітає з Днем народження секретаря виконавчого комітету Великобуялицької сільської ради Дучеву Євдокію Георгіївну.

Дата: 20.08.2021 10:19

Нехай життя посміхається вам, даруючи радість, позитивні емоції, енергію і душевний спокій, нехай ваш життєвий шлях виявиться легким і ви завжди будете поряд з найулюбленішими.

Возможно, это изображение (торт, цветок и текст «3 днем народження! хай пливе щасливо ваш життевий човен минае легко береги крут?, любови буде хай завжди B?H повен, To найголовнише y людським житт. нехай в душ завжди горять скринки радост чекання, нехай не знае серце зрад, A тльки радсть кохання. щоб справи BC? були в порядку. хай усмихаеться життя, Ta буде кращим майбуття. PianBphoto.oocl»)