Приїзд у смт Петрівка народного депутата України Степана Миколайовича Чернявського

Дата: 18.08.2021 10:41

17.08.2021 року, до нашої громади завітав у смт Петрівка народний депутат України Степан Миколайович Чернявський. Метою візиту стала проблема з водопостачанням з артсвердловин, які знаходяться по вулиці Театральна та по вул.Шкільна. На зустрічі були присутні голова КП "Сервіс" Андрій Олександрович Онищенко та адміністрація Великобуялицької селищної ради – зам.голови Семашко Геннадій Станіславович і староста смт Петрівка Єргієв Юрій Іванович, та місцеві жителі.

З метою негайного вирішення проблеми якісного водопостачання смт Петрівка, було вирішено провести геологічнорозвідувльні роботи на предмет працездатності артсвердловин по вул.Театральна та атрсвердловина №126 .вул.Шкільна та їх подальшої експлуатації. У тому випадку, якщо артсвердловини не підлягатимуть ремонту будуть проводитись розрахунки стосовно запровадження нової артсвердловини.