Зустріч голови Великобуялицької громади з начальником управління Одеської обласної служби місцевих доріг та народним депутатом Україні стосовно відрізку доро

Дата: 28.07.2021 11:18

Вчора відбулась зустріч голови Великобуялицької громади Радославова Іллі Івановича з начальником управління Одеської обласної служби місцевих доріг — Сандул Андрієм Дмитровичем та народним депутатом Україні - Чернявським Степаном Миколайовичем. Мова йшла про відрізок дороги від Петрівки до с.Ониськове.

Робота триває. Вже проводяться заходи з очищення узбіч дороги. Окрім цього, зараз йде підготовка над проєктно-кошторисний документації для повного ремонту дороги від Іванівки до Трояндове (Т-1617 довжиною 47,3 км).Але оскільки на це піде багато часу, було вирішено, що краще не чекати. Вже зараз представники Одеської обласної служби місцевих доріг обстежать найаварійнішу ділянку цієї дороги (від Петрівки до Ониськове - 19,9 км) та в найближчий час проведуть поточне обслуговування задля безпеки дорожнього руху.