Кіно під зорями

Дата: 26.07.2021 10:38

В рамках ініціативи “Кіномісія” до нашої громади завітав із кінотуром мандрівний кінотеатр просто небо “Кіно під зорями”.

Були проведені два сеанси в смт Петрівка і с Великий Буялик: - анімаційний фільм-фентезі "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" та комедійна драма "Мої думки тихі".

Фільми демонструються українською мовою з дотриманням авторських прав. Також усі охочі могли придбати попкорн, цукерки, та напої. Зручні коцики, свіже повітря, спокійна атмосфера - це відмінний спосіб розслабитися після робочого дня, або провести час з друзями чи зі своєю сім'єю. Ми задоволені тим, як пройшов перший показ, було досить багато людей. Затишна дружня атмосфера відкритого кінотеатру під зоряним небом – таке проведення часу влітку ми дуже хотіли втілити в реальність. Адже це ідеальне місце відпочинку та проведення якісного дозвілля абсолютно для кожного.