Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

18 червня до Дня медичного працівника Великобуялицька територіальна громада отримала два мобільних автомобілі для обслуговування населення, до амбулаторій с.м.т. Петрівка і с.Великий Буялик.

Дата: 18.06.2021 12:39
Кількість переглядів: 646

18 червня до Дня медичного працівника Великобуялицька територіальна громада отримала два мобільних автомобілі для обслуговування населення, до амбулаторій с.м.т. Петрівка і с.Великий Буялик. Урочисте вручення відбулося на території місцевих лікарень за участі Людмили Гречаної.

Життя та здоров’я наших людей – це найбільша наша цінність. Ці сучасні автомобілі допоможуть лікарям у селах зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими. Життя та здоров’я наших людей – це найбільша наша цінність, бо здоров’я людей завжди має бути в центрі уваги влади.

Великобуялицька територіальна громада дякує ООДА, голові Одеської ОДА Сергію Гриневецькому, головному лікарю Іванівського ПМСД Людмилі Гречаної. Надання першої невідкладної медичної допомоги в Великобуялицькому ОТГ підніметься на якісно новий рівень, а оперативність та вчасна поява лікаря врятує і допоможе запобігти біді. Вітаємо лікарів з їхнім професійним святом, адже здоров'я всіх і кожного - основний пріоритет на майбутнє.!

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора