Великобуялицька сільська рада надає наступні адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Дата: 15.06.2021 16:14

Великобуялицька сільська рада надає наступні адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:

- Державна реєстрація права власності на земельні ділянки, житлові будинки, будівлі, споруди, квартири, житлові та нежитлові приміщення– 230 грн;

- Державна реєстрація інших речових прав - 110 грн:

- право користування (сервітут);

- право користування (емфітевзис);

- право забудови земельної ділянки (суперфіцій);

- право господарського відання;

- право оперативного управління;

- право постійного користування та право оренди (суборенди) земельної ділянки;

- право користування (найму, оренди) будівлею;

- інші речові права відповідно до закону;

- Державна реєстрація обтяжень – 110 грн:

- Заборона відчуження та/або користування;

- Арешт;

- Іпотека;

- Інші обтяження відповідно до закону;

- Отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за суб’єктом та за об’єктом - 60 грн за кожні 25 сторінок інформації

- Виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника – 90 грн.

Адміністративна послуга: державна реєстрація права власності та державна реєстрація інших речових речових прав надається за 5 робочих днів.

По всім питанням з питань державної реєстрації звертайтеся особисто до державного реєстратора Прибильської Ольги Федорівни або за телефоном 0979131673 в робочі дні (з 9:00 до 16:00). Державний реєстратор приймає за адресою смт: Петрівка вул. Центральна 28А (2 поверх).