Дата: 08.06.2021 17:08

На базі Петрівської ЗОШ №2 пройшла Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). В конкурсі взяли участь команди трьох шкіл Віликобуялицької сільської ради.

Метою конкурсу є національне патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, любов до України, повага до українських звичаїв , традицій та національних цінностей українського народу.

За підсумками судівської колегії:

І місце зайняв рій Петрівської ЗОШ №1 "Нащадки козаків";

ІІ місце - рій Петрівської ЗОШ №2 "Джмелі";

ІІІ місце - рій Великойбуялицьої ЗОШ "Незламні козаки".

Дякуємо усім командам за участь у вище зазначеному конкурсі. Діти продемонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт під час виконання вправ у різних видах змагань військового напрямку.