A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

робочий візит до нашої громади голови Березівської райдержадміністрації Віталія Лабуша та народного депутата Степана Чернявського

Дата: 27.05.2021 13:55
Кількість переглядів: 130

 

Голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш та народний депутат України Степан Чернявський відвідали соціальні об’єкти Великобуялицької об’єднаної територіальної громади. Разом з керівниками громади оглянули стан функціонування закладів шкільної та дошкільної освіти, заклади охорони здоров’я громади. В ході візиту у ці заклади до Віталія Лабуша та Степана Чернявського зверталися громадяни жителі громади як з особистими так і загальними для громади питаннями. Найнагальніші звернення стосувалися стану водопостачання та водовідведення в населених пунктах ОТГ, закінчення ремонтних робіт та строків введення в експлуатацію Великобуялицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Питання які потребують опрацювання народним депутатом та питання компетенції Березівської РДА прийнято в роботу.

Після відвідування соціальних об’єктів та спілкування з громадянами Степан Чернявський та Віталій Лабуш прийняли участь в пленарному засіданні сесії Великобуялицької об’єднаної територіальної громади де мали змогу опрацювати з депутатським корпусом громади низку актуальних напрямків співпраці. В першу чергу, ця співпраця направлена на планомірний розвиток громади через забезпечення спроможності місцевого бюджету.

 Степан Чернявський та Віталій Лабуш ознайомились з процесами життєдіяльності Великобуялицької об’єднаної територіальної громади, зустрілися з керівниками громади та представниками депутатського корпусу, обговорював питання взаємодії між райдержадміністрацією та нашим органом місцевого самоврядування. Було опрацьовано питання оподаткування щодо ставок земельного податку, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності площ зайнятих під товарне сільгоспвиробництво. Також Віталій Лабуш підняв питання легалізації зайнятості, шляхів підвищення середнього рівня заробітної плати в громаді. Медицина, освіта, соціальні питання- все це сьогодні теж було на порядку денному.

Великобуялицька сільська рада дякує голові Березівської райдержадміністрації Віталію Лабушу та народному депутату Степану Чернявському за візит до нашої громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора