Великобуялицька cільська рада
Одеська область Березівський район

Тільки не мовчи

Дата: 24.05.2021 09:20
Кількість переглядів: 602

Тільки не мовчи!

Якщо ви чи ваші близькі стали жертвою насильства, або якщо вам потрібно залишити повідомлення про факти насильства, СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ:

102 - Національна поліція України.

15-47 - урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства. Сервіс доступний цілодобово, дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. Надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства, психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116-123 (з мобільного) , Національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації єдина в Україні національна і безкоштовна «гаряча» лінія з питань попередження ґендерно зумовленого насильства та торгівлі людьми. «Ла Страда».

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного) , Національна дитяча гаряча лінія. Наразі лінія працює у будні з 12:00 до 16:00. Діти мають можливість анонімно і конфіденційно отримати підтримку і пораду, а дорослі – проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо випадків порушення прав дитини.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора