Проханням до мешканців та відвідувачів наших кладовищ.

Дата: 07.05.2021 11:30

Другий тиждень після Великодня традиційно — «батьківський». Українці завжди готуються до поминальних днів, як до другої Пасхи. Кожного року священнослужителі закликають відмовлятися від одного з атрибутів – штучних квітів. Усі ми прагнемо гідно вшанувати пам'ять наших близьких та рідних, але приносячи гарні штучні квіти ми разом з цим залишаємо купу сміття яке знаходитиметься там у повздовж цілого року. Гаразд красивіше виглядало б прибране, цвітуче кладовище із живими квітами, навколо якого б не було купи сміття залишеного на ньому після прибирання штучних вінків та квітів. Це не повага як для самого кладовища, так і для довкілля. Перш за все тому, що вони забруднюють кладовище, не кажучи про те яку вони становлять небезпеку для екології та здоров’я людини.

Хочемо звернутися із проханням до мешканців та відвідувачів наших кладовищ не нести у поминальні дні на могили штучні квіти та вінки, а покласти або посадити живі квіти.