"За чисте довкілля" Місячник по благоустрою

Дата: 09.04.2021 10:09

Шановні мешканці Великобуялицької сільської ради.

08.04.2021 р. в адмінбудівлі Великобуялицької сільської ради відбулася робоча нарада на якій вирішувалися питання по благоустрою громади.

Звертаючись до мешканців нашої громади, просимо вас підтримати усіх присутніх депутатів та рішення сесії, що до запровадження місячник по благоустрою на території нашої громади, та для підтримки ініціативи провести заходи з благоустрою на території притдомових будинків.

Адже місце на якому ми живемо - це наш будинок і кожен з нас відповідає за те, щоб вулиця, будинок, під'їзд були чисті і охайні. Любов до рідного селища починається з малого, з поваги до вулиць, по яких ми ходимо, до будинків, в яких ми живемо, до праці людей, які працюють, щоб наше місто стало чистішим, затишнішим і красивішим. Давайте ж разом про нього піклуватися!

Закликаємо вас взяти участь в заходах місячника з благоустрою нашої громади.